•  

  •  

O nas

Salon urody w Warszawie

Witamy na naszej stronie internetowej. Studio Beata ma przyjemność przedstawić Państwu szeroki zakres swoich usług. Od lat działamy w branży fryzjerskiej i kosmetycznej. Oferujemy szereg zabiegów pielęgnacyjnych i leczniczych na ciało i twarz oraz kompleksowe usługi fryzjerskie.

Stworzyliśmy nasze studio z myślą o wymagających klientach, dla których wizyta u fryzjera czy kosmetyczki to nie tylko powinność, lecz także sposób na zaznanie chwili relaksu i luksusu.

Studio Beata to zakład fryzjerski, salon kosmetyczny i solarium w jednym miejscu. Zapraszamy do naszego salonu, gdzie w ciepłej atmosferze doświadczą Państwo odprężenia zmysłów, narodzin nowego piękna i dobrego samopoczucia. Zarówno Panie, jak i Panowie znajdą u nas chwilę odpoczynku i spokoju.

Zapewniamy miłą atmosferę oraz indywidualne podejście do każdego Klienta.
Największym sukcesem jest dla nas zadowolony Klient. Stawiamy na profesjonalizm oraz efektywność zabiegów. Wypracowany przez lata system pracy sprawił, że cieszymy się szerokim gronem stałych Klientów.

Dzięki korzystaniu z nowoczesnego sprzętu oraz skutecznych kosmetyków, jesteśmy pewni osiągnięcia zamierzonego efektu.

Każdy nasz pracownik jest ekspertem w swojej dziedzinie. Stale poszerzamy swoje umiejętności, uczestnicząc w szkoleniach oraz targach kosmetycznych i fryzjerskich.

Kosmetyki profesjonalne

Do usług kosmetycznych wykorzystujemy tylko sprawdzone preparaty najwyższej jakości. Prowadzimy również sprzedaż detaliczną profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów i skóry. Sprowadzamy też kosmetyki na zamówienie naszych klientów.

Pocałunek słońca – solarium!

Z powodzeniem możemy „podarować Klientom słońce”. Posiadamy nowoczesne łóżka do opalania Ergoline oraz kabinę stojącą z lampami brązującymi wysokiej jakości. Oferujemy również sprzedaż kosmetyków wzmacniających efekty opalania.

Proponujemy także opalanie natryskowe.

Odwiedź fryzjera i kosmetyczkę

Na dalszych kartach tej strony znajdą Państwo wszystkie potrzebne informacje ofertowe i cenowe. Zapraszamy do zapoznania się z nimi i wybrania najlepszej opcji dla siebie.

Czekamy również na Państwa w naszym salonie.

img (2)

 

img (1)